Všetko do k750i

Na tejto stránke nájdete všetko spoločné s mobilom Sony Ericsson k750i.

Tipy a triky

3GP a MP4. Jiný formát v něm žádným způsobem nepřehrajete, ale můžete ho zkonvertovat.
Použite tzv. nastavovací SMS pre všetky modely zo stránok podpory SonyEricssonu. Stačí zadat typ telefónu a ďalej sa riadiť pokymni. Prípadne môžete využiť konfigurátory našich operátorov.
1. Stiahnite si hru, ta bude pravdepodobne v archíve (zip, rar) alebo priamo rozbalená, dôležitý pre Vás je však soubor JAR.
2. Súbor JAR (niekedy Vám operačný systém môže ponúkať jeho rozbalenie) ponechajte v jeho stave a preneste ho (cez kábel, infraport, Bluetooth) do telefónu.
3.Pred zahájením prenosu dát bude telefón požadovať potvrdenie inštalácie (prenosu) a zároveň zobrazí údaj o voľnom mieste, príjem potvrďte.
4.Po dokončení danú aplikáciu/hru nájdete v príslušnej zložke v menu telefónu.
Najednoduchšou cestou je použitie vyhľadávača google s príslušnou frázou pre vyhľadávanie (Themes for ..... , kde namiesto ..... zadáte Vaš konkretny typ telefonu popr. do vyhľadávača zadáte: ..... themes, kde namiesto .... opäť zadáte Vaš typ telefónu. Existujú však i overené a kvalitné zdroje, kde ide daný obsah získat, napríklad Lasyk, Esato.

Ak sa Vam nechce googlit , tak si mozete tému aj vytvoriť. K tomuto účelu skvele poslúži multiplatformný Themes Creator priamo z dielní SonyEricssonu.
Do servisného menu se dostanete pomocou kódu (pohyby joysticku do príslušných strán a medzi to hviezdičky): >*<<*<* . Potom by Vám následne malo vyskočiť okno s položkami, kde jedna z položiek má názov INFORMÁCIE O SOFTVÉRI. Po jej potvrdení sa v prvom riadku zobrazí číslo Vami hľadaného FIRMWARu napr. R1J002 -- u kazdeho modelu samozrejme ine.
1  
2